Auto bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez apaviem nepārvietojas. Automašīnas riepu nolietojuma pakāpe un to kopējais tehniskais stāvoklis, obligāti būs viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Auto riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Mašīnas riepu serviss nodrošina arī auto riepu uzglabāšanas servisu. Nenokavē un izmanto vasaras riepas akcija piedāvājumu!

Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar riepu  stāvokļa pārbaudi. Piemēram, automašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tālab arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

 

RIEPU GLABĀŠANAS SERVISS.

Ziemas auto riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Loģiski, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas automašīnu riepas, derētu pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, katrā ziņā ir ekonomija, jo pastāv opcija ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

 

RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS KATRAM INTERESENTAM.

Jebkurš pircējs novērtē automašīnas servisu, kas piedāvā dažāda stila, ar riepām saistītus servisus. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas mašīnu riepas, jo telpas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu kā arī lietot mašīnas riepu noliktavas servisu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespējams pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Post Navigation